• II miejsce w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że Anna Dovbeta z grupy Podróżnicy zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym 'Jesteśmy tacy sami - integracja w oczach dziecka'. Gratulujemy! 🎁

II miejsce w konkursie plastycznym

• III miejsce w konkursie recytatorskim

Natalia Wąsek z gr. Wynalazcy zajęła III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „Jesienne Klimaty” organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Św. Jana de La Salle w Częstochowie w kategorii wiekowej 5-6 latki.

III miejsce w konkursie recytatorskim

• III miejsce w konkursie piosenki

Nasze przedszkole zajęło III miejsce w Konkursie Piosenki o zdrowiu.

III miejsce w konkursie piosenki

• II miejsce w konkursie poetyckim

Z dumą informujemy, że  Wynalazcy otrzymali II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie poetyckim "Mali Poeci, czyli wiersze piszą dzieci". Wiersz autorstwa naszych przedszkolaków publikujemy z galerii zdjęć. Nagrodę odebrała w imieniu całej grupy Kalinka wraz z Panią Kasią. Gratulujemy!!!

II miejsce w konkursie poetyckim

• Laureatki konkursu "Przyroda w słowach"

Halinka Gierat i Zuzia Dąbrowska zostały laureatkami międzyprzedszkolnego konkusu recytatorskiego pt. "Przyroda w słowach", który odbył się w Miejskim Przedszkolu nr 31. Występ naszych reprezentantek doceniło jury konkursowe. Gratulujemy dziewczynkom i dziękujemy rodzicom oraz pani Asi Borkowskiej za przygotowanie do występu.

Laureatki konkursu "Przyroda w słowach"