Sukcesy

 • Dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia

  Dzięki aktywnemu uczestnictwu w projekcie Ministerstwa zdrowia pt. ZDROWE DZIECI nasze przedszkole otrzymało dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia. W ramach projektu w przedszkolu odbyły się zajęcia/warsztaty dla dzieci, szkolenia dla nauczycieli i personelu kuchni oraz szkolenie dla rodziców z dietetykiem.  Jesteśmy pewni, że przełoży się to na lepsze efekty  w zakresie żywienia dzieci aktywnego spędzania czasu.

  Dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia
  Dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia

 • Wyróżnienie

  Gratulujemy Natalii Szyłobryt z grupy Tropiciele otrzymania wyróżnienia w konkursie plastycznym „Mój wymarzony prezent”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki.

  Wyróżnienie
  Wyróżnienie

 • II Miejsce dla Marysi Stępięń

  Miło nam poinformować, że Marysia Stępień z grupy Ekspertów zdobyła 2 miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym "Aniołek Bożonarodzeniowy" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 11 w Częstochowie.

  II Miejsce dla Marysi Stępięń
  II Miejsce dla Marysi Stępięń

 • Wyróżnienie

  Igor Dzierybko z grupy Zdobywcy otrzymał wyróżnienie w konkursie,, Najpiękniejszy stroik świąteczny" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 28 pod pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Serdecznie gratulujemy 🙂

  Wyróżnienie
  Wyróżnienie

 • I miejsca w konkursie

  W dniu dzisiejszym w MPI nr 35 w Częstochowie odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt. "Maleńka przyszła miłość".

   

  Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki w dwóch kategoriach wiekowych:

   

  *3-4 latki - Zuzia Migalska z gr. "Tropiciele", która zajęła I miejsce. 

   

  *5-6 latki - Marysia Sygut z gr. "Bystrzaki" oraz Maja Półgęsek z gr. "Podróżnicy" również zajęły ex aequo I miejsce.

  Gratulujemy 👏😊

  I miejsca w konkursie
  I miejsca w konkursie