• III miejsce w konkursie

Grupa "Tropiciele” wzięła udział i zajęła III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Sensoryczna mapa Polski” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 12 w Częstochowie.

Gratulujemy 😊

III miejsce w konkursie

• III miejsce w konkursie

Łucja Smaga z grupy Podróżnicy zajęła III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym Choinka - pachnący, wigilijny gość, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Wyspiańskiego w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy! 👏

III miejsce w konkursie

• Dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w projekcie Ministerstwa zdrowia pt. ZDROWE DZIECI nasze przedszkole otrzymało dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia. W ramach projektu w przedszkolu odbyły się zajęcia/warsztaty dla dzieci, szkolenia dla nauczycieli i personelu kuchni oraz szkolenie dla rodziców z dietetykiem.  Jesteśmy pewni, że przełoży się to na lepsze efekty  w zakresie żywienia dzieci aktywnego spędzania czasu.

Dyplom placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia

• Wyróżnienie

Gratulujemy Natalii Szyłobryt z grupy Tropiciele otrzymania wyróżnienia w konkursie plastycznym „Mój wymarzony prezent”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 41 im. Jana Matejki.

• II Miejsce dla Marysi Stępięń

Miło nam poinformować, że Marysia Stępień z grupy Ekspertów zdobyła 2 miejsce w Powiatowym Konkursie plastycznym "Aniołek Bożonarodzeniowy" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 11 w Częstochowie.

II Miejsce dla Marysi Stępięń