• Wyróżnienia w konkursie

Miło nam poinformować, że Julia oraz Antoni z grupy 'Wynalazcy' zostali wyróżnieni w konkursie fotograficznym 'Jesień na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej' organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 29 w Częstochowie. Serdecznie gratulujemy! 🌷

Wyróżnienia w konkursie

• Dyplom za udział w przedsięwzięciu "Szkoła do Hymnu"

.

Dyplom za udział w przedsięwzięciu  "Szkoła do Hymnu"
    Dyplom za udział w przedsięwzięciu "Szkoła do Hymnu"

• Wyróżnienie w konkursie

Blanka P. z gr. Wynalazcy otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jesienny pociąg i jego dary" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 16. Gratulujemy!

Wyróżnienie w konkursie

• Udział w wojewódzkim konkursie "Raz, dwa, trzy - Liczy się Każdy"

Nasza placówka wzięła czynny udział w konkursie Głównego Urzedu Statystycznego, oddział w Katowicach. Celem konkursyu było promowanie spisu powszechnego i zachęcanie do spisywania się ludności, który odbył się w roku 2021.

Udział w wojewódzkim konkursie "Raz, dwa, trzy - Liczy się Każdy"

• Podziękowanie za organizację Narodowego Dnia Sportu

W roku szkolnym 2021/22 przystąpiliśmy do akcji organizowanej w całej Polsce pt. Narodowy Dzień Sportu. z tej okazji zorganizowaliśmy szereg aktywności sportowych we współpracy z Akademią Raków i MOSiR-em. Akcja miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Imprezę nagrywała TV Orion.

Podziękowanie za organizację Narodowego Dnia Sportu